Konkurs. Wygraj książkę o Jose Mourinho!

Każdy, kto przeczyta książkę ?Mourinho. Za kulisami zwycięstw? przekona się, że to trener doskonały i to zdaniem gwiazd światowego futbolu
Regulamin konkursu

Zorganizowany, Ambitny, Charyzmatyczny, Dyscyplinator, Motywator, Braterski, Komunikatywny, Bezpośredni, Podczas treningu, Podczas meczu - to tytuły rozdziałów. W każdym z nich to nie Mourinho, ale rozmówcy autorów książki m.in. Alex Ferguson, Cristiano Ronaldo, Florentono Perez, Massimo Moratti, Javier Zanetti, Marco Materazzi, Frank Lampard, John Terry, Didier Drogba, Maradona, Zicvo, Wesley Sneijder czy Jerzy Dudek zapewniają, że Portugalczyk jest w tym wszystkim najlepszy. W każdym klubie, w którym pracował odniósł sukces. Gdy ostatnio wydawało się, że nie poradzi sobie w Realu Madryt, że przegra z piłkarzami, którzy go rzekomo nie chcą, znów pokazał swoją klasę.

Jak wygrać

By wygrać jedną z dwóch książek "Mourinho. Za kulisami zwycięstw", trzeba polubić profil kraków.sport.pl na Facebooku. Następnie wejść do aplikacji konkursowej dostępnej pod linkiem https://apps.facebook.com/ksiazkaomourinho/ wysilić wyobraźnię i napisać "Co Jose Mourinho zmieniłby w Wiśle Kraków, gdyby został jej trenerem".

Fani krakow.sport.pl mogą oceniać odpowiedzi w aplikacji. Z 20 redakcyjne jury wybierze dwie, a ich autorzy zostaną nagrodzeni książkami.

Konkurs trwa do 25 marca do godz. 15.