Cwetan Genkow opuści Wisłę? Menedżer ma zgodę na rozmowy z tureckimi klubami

PRZEGLĄD PRASY. Do Wisły zgłosił się agent, który twierdzi, że ma propozycje z Turcji dla Cwetana Genkowa. Krakowianie dali mu pełnomocnictwo na rozmowy z zainteresowanymi pozyskaniem Bułgara klubami.
Zdaniem "Dziennika Polskiego" sprawa powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach. Gazeta donosi także, że Wisła byłaby skłonna sprzedać napastnika za kilkaset tysięcy euro (portal transfermarkt.de wycenia umiejętności piłkarza na 1,4 mln euro).

Genkow występuje przy Reymonta od dwóch lat. W 2011 roku świętował z krakowianami mistrzostwo Polski. W ekstraklasie rozegrał 47 meczów, w których strzelił 16 goli.

Bułgar może być kolejnym zawodnikiem, który zimą opuści Wisłę. Z klubem spod Wawelu pożegnali się już Maor Melikson, Romell Quioto i Jan Frederiksen, a niedługo w ich ślady może iść także Osman Chavez. Sprawa jego transferu do Chin rozstrzygnie się na początku lutego.

Niewykluczone, że następcą Genkowa w Wiśle zostanie Marcin Robak (pisaliśmy o tym TUTAJ), który rozwiązał umowę z tureckim Mersin Idman Yurdu. - Na gorąco nic nie chcę komentować - mówił w poniedziałek napastnik w rozmowie z krakow.sport.pl.

Czy Wisła powinna sprzedać Genkowa za kilkaset tysięcy euro?