Wisła Kraków zremisowała z Amkarem Perm. Powrót Patryka Małeckiego

Wisła Kraków zremisowała z Amkarem Perm 1:1, ale wydarzeniem meczu był powrót do gry Patryka Małeckiego. - Wszystko jest na dobrej drodze, by znów został zawodnikiem Wisły - przyznaje Bartłomiej Bolek, menedżer zawodnika.
Małecki jest z Wisłą na zgrupowaniu w Turcji, ale do tej pory tylko trenował, a dwa sparingi obejrzał z trybun. Wszystko dlatego, że ciągle jest zawodnikiem Eskisehirsporu, ale negocjuje z Turkami skrócenie wypożyczenia.

Z Amkarem Perm Małecki zagrał jednak od pierwszej minuty. - Co z powrotem Patryka? Wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu i znów będzie zawodnikiem Wisły - podkreśla Bolek.

Małecki z 12. zespołem ekstraklasy zagrał 67 minut, a zmienił go Łukasz Garguła. Krakowianie zremisowali 1:1, a bramkę dla nich strzelił Cezary Wilk. Po przerwie wyrównał Blagoj Georgiew. Wisła mogła zwyciężyć, ale w 87. minucie Cwetan Genkow nie wykorzystał rzutu karnego.

Wisła Kraków - Amkar Perm 1:1 (1:0)

Bramki: Wilk (34.) - Georgijew (57. - karny)

Wisła: Pareiko (46. Miśkiewicz) - Jaliens (46. Jovanović), Chavez (46. Głowacki), Bunoza (67. Chavez), Burliga (46. Uryga) - Sarki (46. Szewczyk), Wilk (67. Brud), Chrapek (67. Garguła), Garguła (46. Stolarski), Małecki (67. Sarki) - Iliew (46. Genkow).