Maor Melikson i Cezary Wilk mają zgodę na odejście z Wisły Kraków, ale nie mają ofert z innych klubów

Melikson i Wilk mogą zimą opuścić Wisłę. Działacze krakowskiego klubu wyrazili zgodę na to, by menedżerowie szukali im nowego pracodawcy.
O sprzedaniu Meliksona media piszą od blisko roku. Wydaje się, że najbliżej opuszczenia stolicy Małopolski piłkarz był w sierpniu, kiedy chciał go kupić Celtic. Nie udało się jednak przeprowadzić transakcji przed zamknięciem okna transferowego. Niewykluczone, że temat przenosin Izraelczyka do Szkocji znów stanie się aktualny. Media w Wielkiej Brytanii donoszą, że klub z Glasgow wciąż interesuje się piłkarzem (pisaliśmy o tym TUTAJ). Z kolei prasa w ojczyźnie piłkarza podaje, że Meliksona chce ściągnąć do siebie Maccabi Tel Awiw (więcej TUTAJ).

Do Krakowa nie wpłynęła jednak jeszcze żadna oferta kupna zawodnika. - Ma on zgodę na transfer, gdy pojawi się korzystna oferta dla niego i dla klubu - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Jacek Bednarz, wiceprezes Wisły.

Pozwolenie na odejście z Wisły dostał także Wilk. Jarosław Kołakowski, menedżer pomocnika, szuka mu nowego klubu w Rosji (więcej TUTAJ).

Czy odejścia Wilka i Meliksona byłyby dużą stratą dla Wisły?