Piłkarze Wisły Kraków ocenieni przez kolegów po fachu. Maor Melikson i Sergiej Pareiko - przeceniani. Radosław Sobolewski i Cezary Wilk - twardziele

Canal+ Plus przeprowadziło ankiety, w których zawodnicy Ekstraklasy oceniają trenerów, kibiców oraz siebie nawzajem. Drugi rok z rzędu wyróżniony został Sobolewski. Uznano go największym twardzielem T-Mobile Ekstraklasy.
Trzecie miejsce w tej klasyfikacji zajął Cezary Wilk. Na najniższym stopniu podium wśród najlepszych technicznie zawodników uplasował się Maor Melikson. Mniej zadowolony Izraelczyk będzie z wysokiego miejsca w innym rankingu. Koledzy po fachu uznali go czwartym najbardziej przecenianym zawodnikiem z pola. Wśród bramkarzy tę klasyfikację wygrał Sergiej Pareiko.

W dwóch zestawieniach znalazł się były trener Wisły Michał Probierz. Szkoleniowiec dwa razy zajął drugie miejsce. W pierwszym rankingu piłkarze odpowiadali na pytanie, z jakim trenerem najbardziej chcieliby pracować. W drugim, z którym najbardziej... nie chcieliby współpracować.

Stadion Wisły został uznany drugim, na którym sędziowie prowadzą mecze najbardziej po gospodarsku, a kibice Wisły zajęli piąte miejsce w zestawieniu na najlepszą publiczność.

Wszystkie klasyfikacje znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: