W niedzielę odboje Wisły Kraków zagrają charytatywnie przy Reymonta

W niedzielę o godz. 16 odboje Wisły Kraków zmierzą się z drużyną Przyjaciół. Przy okazji będzie można wspomóc Janusza Adamczyka, byłego zawodnika krakowian.
"Panowie z brzuszkami", bo tak o sobie mówią odlboje Wisły, ostatnio mają mocną serię. W Pucharze Polski wygrali już trzy spotkania i przygotowują się do kolejnego z A-klasowymi Błękitnymi Modlnica (mecz przeniesiono ze środy na czwartek).

W niedzielę ich formę sprawdzi zespół przyjaciół. Wejście na mecz (odbędzie się na głównym boisku Wisły) jest bezpłatne, a zaproszenie od piątku można odbierać w Strefie Kibica (róg stadionu od strony ul. Reymonta i Reymana). Podczas spotkania prowadzona będzie zbiórka na zakup protezy dla Janusza Adamczyka, który musiał poddać się amputacji prawej nogi.

W niedzielę na boisku wybiegną m.in. Krzysztof Bukalski, Kazimierz Kmiecik, Adam Musiał, Jerzy Kowalik, Andrzej Iwan, Marek Kusto, Jan Jałocha, Zdzisław Janik, Artur Sarnat, Janusz Surowiec, Dariusz Marzec, Tomasz Kulawik, Grzegorz Pater, Zdzisław Kapka, Jacek Matyja, Janusz Nawrocki, Marcin Kuźba, Mirosław Szymkowiak, Maciej Żurawski.

Co Wisła zdziała w tym sezonie?