Sport.pl

Wisła Kraków. Ostatnia szansa Sergieja Pareiki?

PRZEGLĄD PRASY. Estoński bramkarz ostatnio nie błyszczy formą. W lidze zdarzały mu się spektakularne błędy, a w dwóch meczach reprezentacji puścił pięć goli. Mimo to trener Michał Probierz zamierza dać mu szansę w piątkowym spotkaniu z Pogonią Szczecin.
Pozycja Pareiki w Wiśle jeszcze nigdy nie była tak słaba. Zdaniem "Przeglądu Sportowego" kolejna wpadka może kosztować go utratę miejsca w składzie. Fala krytyki spadła na piłkarza po meczu z Polonią Warszawa, w którym Estończyk nie złapał lekkiej turlającej się po ziemi piłki. Jego pomyłkę wykorzystał Władimir Dwaliszwili i strzelił gola. Spekulowano nawet, że błąd spowoduje, iż w kolejnym spotkaniu w bramce Wisły stanie Michał Miśkiewicz. Wątpliwości rozwiał jednak trener Probierz - Trzeba sobie ufać. Sergiej jest sumienny i bardzo się stara - podkreśla szkoleniowiec. - Nie jestem zadowolony z tego, jak obecnie broni, ale zamierzam wspierać go w trudnych chwilach.

Odkąd Pareiko trafił pod Wawel, to zawsze, kiedy tylko był zdrowy albo nie musiał pauzować za kartki, miał miejsce w podstawowym składzie.

Więcej o:
Komentarze (1)
Wisła Kraków. Ostatnia szansa Sergieja Pareiki?
Zaloguj się
  • kamil23r

    Oceniono 4 razy 0

    ta Wisła miala byc bardziej polska mówili wisła miala miec mlodszą kadre mówili a tu co eh probierz wracaj do Łks albo Jagi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX