Maor Melikson: Powinniśmy strzelić więcej goli

- Mecz nie był dla nas taki łatwy, jakby to się mogło wydawać - podkreśla rozgrywający po zwycięstwie Wisły z Lubońskim KS w Pucharze Polski.
Krakowski klub awansował do 1/8 finału rozgrywek po wygranej 5:0 z III-ligowcem. Do przerwy Wisła grała słabo, dopiero po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. - Mogliśmy i powinniśmy strzelić więcej goli. Ja również powinienem trafić do bramki. Najważniejsze jest jednak to, że wygraliśmy i jesteśmy gotowi do gry w ekstraklasie - mówi Melikson w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Rozgrywający z Izraela chwalił ambitnych rywali. - Murawa nie była w najlepszym stanie, więc trudno nam było grać swoje. Luboński zaczął spotkanie bardzo dobrze, ale w drugiej połowie zagraliśmy już tak, jak powinniśmy. Gospodarze walczyli naprawdę dzielnie. Jak na trzecioligową drużynę, to jest to naprawdę dobry zespół - dodał piłkarz Wisły.