Patryk Małecki zapewnił punkt młodej drużynie Wisły Kraków

24-letni skrzydłowy zdobył gola w meczu Młodej Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Oprócz niego w składzie Wisły znalazło się także dwóch innych piłkarzy, którzy przez cały sezon występowali w drużynie seniorów, ale podopieczni Tomasza Kulawika tylko zremisowali.
Po pierwszej połowie krakowianie przegrywali 0:1, ale w pierwszej akcji po przerwie do siatki trafił Małecki. Piłkarz rozegrał całe spotkanie. Od początku do końca wystąpili także Michał Czekaj i Daniel Brud.

W składzie 12. drużyny Młodej Ekstraklasy znaleźli się także m.in. bramkarz Dawid Marzec, obrońcy Kamil Moskal, Mateusz Arian i Adrian Stanek, pomocnicy Łukasz Rojewski, Michał Szewczyk i Jakub Pułka oraz napastnik Dawid Kamiński. Cała ósemka od niedawna trenuje z pierwszym zespołem. Trener Michał Probierz będzie przyglądał się im jeszcze przez dwa tygodnie. W przyszłym sezonie najlepsi zostaną włączeni do kadry.