Sport.pl

Maor Melikson nie robi wrażenia na Andrzeju Juskowiaku, bo ma tylko prawą nogę

PRZEGLĄD PRASY. - Niestety wielu obcokrajowców, którzy do nas trafiają, ma jakiś ukryty feler - twierdzi Andrzej Juskowiak w ?Przeglądzie Sportowym?. I wskazuje na braki m.in. Ivicy Iliewa oraz Maora Meliksona z Wisły Kraków.
- Ivica Iliew to zawodnik, który wnosi wiele pozytywnego, ale nie jest skuteczny i szybko traci siły - przekonuje Juskowiak.

- Melikson? Na mnie od samego początku nie robił takiego wrażenia jak na większości. Twierdziłem, że bazuje przede wszystkim na szybkości, odejściu na 2-3 metrach. A gdyby mu się dokładniej przyjrzeć, to ma tylko prawą nogę, jest łatwy do przeczytania dla obrońców, którzy wypychają go na lewą stronę. Lewą nogą nie próbuje niczego zrobić, czyli następny ma jakieś braki. Jeśli Maor Melikson nie jest dobrze przygotowany pod względem fizycznym, to niestety staje się piłkarzem przeciętnym - dodaje były napastnik reprezentacji Polski.

Tymczasem wiele wskazuje, że Melikson i Iliew opuszczą Wisłę po sezonie. Działacze nie ukrywają, że dojdzie do wymiany składu i pewnie będą chcieli się pozbyć najlepiej opłacanych zawodników. Na Izraelczyku i Serbie spróbują zarobić - Meliksonowi kontrakt wygasa po sezonie 2014/15, a Iliewowi za rok.

Więcej o:
Komentarze (2)
Maor Melikson nie robi wrażenia na Andrzeju Juskowiaku, bo ma tylko prawą nogę
Zaloguj się
 • zbakany1992

  Oceniono 8 razy 6

  No cóż gdyby nie mieli jakiegoś feleru, to nie graliby teraz w polskiej lidze.

 • krakk1

  Oceniono 12 razy -4

  No i wreszcie Juskowiak coś sensownego powiedział. O Zieńczuku i Kosowskim też. Nie wiem jak Kosowski, ale Zieńczuk by sie w Wiśle przydał.

  A Melikson to Forrest Gump. Melikson miał sporo szczęścia przez pół sezonu (i Biton też), to jego ziomkowie sie podniecili, bo straszny głód sukcesu mieli - Izrael to potęgą w sporcie nie jest. Ci co byli zawsze przeciw WIśle, nagle zaczęli jej kibicować. :)
  No ale Melikson wrócił do swego normalnego poziomu z ligi Izraela. I gra kaszanę.
  Trzeba było być frajerem (albo mieć z nim związki etniczne), żeby z Meliksona gwiazdę robić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX