Sport.pl

Haniebne okrzyki kiboli Wisły

Kibole Wisły na meczu w Bielsku-Białej śpiewali m.in." j... Człowieka, co do śmieciarki ucieka". "Człowiek" w poprzednim roku został zamordowany przez bandytów identyfikujących się z Wisłą.
Tomasz C. był jednym z przywódców kiboli Cracovii. W styczniu 2011 r. kilkunastu bandytów identyfikujących się z Wisłą zapędziło go do kabiny zaparkowanej między blokami śmieciarki. Tam zadali mu kilkadziesiąt ciosów nożami, maczetami i widłami. Wskutek obrażeń C. zmarł.

Na meczu w Bielsko-Białej w haniebny sposób o tamtej zbrodni przypomnieli kibole Wisły. W drugiej części krzyczeli: m.in. "j.., Człowieka, co do śmieciarki ucieka" i "Człowiek! Co? MPO!".

Kibole wyzywali także Cracovię i przypominali o zbliżających się derbach, które odbędą się w następnej kolejce (30 kwietnia) przy Reymonta.

Więcej o:
Najczęściej czytane
Komentarze (9)
Haniebne okrzyki kiboli Wisły
Zaloguj się
 • titoortizufc

  Oceniono 60 razy 20

  bla bla bla ,,czlowiek ze śmieciarki,, święty nie byl, wiedzial w czym siedzi i co zrobił ze tak skonczyl]

 • zdrufko

  Oceniono 81 razy 7

  Niech spie...ją ze stadionów, miejsce dla bydła i trzody chlewnej jest gdzie indziej

 • krakk1

  Oceniono 20 razy 4

  Ale "big deal"... Zwykłe docinki. Ten bandyta nie zasłużyl sobie na szacunek.

  Prawdziwy problem to przekleństwa na trybunach, które odstraszaja innych kibiców z rodzinami, dziećmi.
  Za zespołowe bluzganie powinno nie dopuszczać sie kibiców gości na nastepny mecz w lidze i na ten sam mecz w przyszłym sezonie.

 • wilk.krakus44

  Oceniono 9 razy 1

  ''Człowiek''to był bandzior i zasłużył sobie na takie potraktowanie ale ci co go zaj....bali wcale nie są lepsi 'mocni w pysku i w grupie.Wstyd mi że oni mienią się kibicami Wisły Kraków...

 • rhaan24

  Oceniono 78 razy -8

  Ale macie podejście do kibiców... brawo, jakby zaczęli rzucać racami krzesełkami petardami itd to było by lepiej? Niech sobie śpiewają co chcą, Ja osobiście na meczu nigdy nie zauważyłem żeby wyzywali człowieka, jedynie ludzie którzy szli na napinke w ważniejszych meczach.

 • hockib

  Oceniono 68 razy -10

  Doskonale wiadomo kto pojechał do Bielska Białej, bo bilety sprzedawane są wg listy! Wszystkim dać zakazy stadionowe! Eliminujmy to bydło ze stadionów!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX