Znamy skład Wisły Kraków! Patryk Małecki na ławce, wraca Michael Lamey

Na czterech Polaków postawi trener Michał Probierz od pierwszej minuty w meczu przeciwko Ruchowi Chorzów, ale składem nie zaskoczył. Z kolei gospodarze zdecydowali się na niemal najmocniejsze zestawienie. Mecz o godz. 18. 30, relacja na sport.pl
Probierz nie kombinował i postawił na skład bardzo zbliżony do spotkania z Legią Warszawa. Tym razem zagra czterech, a nie pięciu Polaków, bo szkoleniowiec zdecydował się posadzić na ławce Małeckiego. 24-letni pomocnik z Legią spisał się bardzo przeciętnie, a do tego po spotkaniu obraził fanów gości pokazując odwróconą literę "L". O sprawie pisaliśmy TUTAJ Małeckiego zastąpi Ivica Iliev. Przeciwko Ruchowi nie zagrają też kontuzjowani Marko Jovanović i Osman Chavez, a szansę dostaną Lamey (ostatnio wyleczył uraz) i Junior Diaz (pauzował za czerwoną kartkę).

Z kolei w Ruchu zagra Marek Zieńczuk, choć od kilku tygodni zmaga się z bólem pleców. W kadrze nie ma za to Gabora Straki.

Ruch: Perdijić - Djokić, Grodzicki, Stawarczyk, Szyndrowski - Zieńczuk, Malinowski, Lisowski, Janoszka - Jankowski - Piech.

Wisła: Pareiko - Lamey, Diaz, Czekaj, Nunez - Brud, Wilk - Garguła, Melikson, Iliev - Genkow.