Sport.pl

Liga Europy. Kapitan Belgów: Maor Melikson zaskoczył świetną grą

- W rewanżu cały zespół będzie odpowiedzialny, by powstrzymywać ataki Maora Meliksona - podkreśla Reginal Goreux, kapitan Standardu. Mecz w Liege o godz. 19, relacja na sport.pl
Belgijskie media zgodnie podkreślają, że przed tygodniem najwięcej zagrożenia w krakowskiej drużynie stwarzał Maor Melikson. Goreux, który w Krakowie był odpowiedzialny za krycie Izraelczyka, nie nadążał za kreatywnym pomocnikiem. - Przed pierwszym meczem wiedziałem o nim mało i zaskoczyło mnie, jak wiele potrafi. Okazuje się, że wciąż mam się czego uczyć. W czwartek, doświadczeni meczem sprzed tygodnia, nie planujemy indywidualnego krycia Meliksona. Cała drużyna będzie odpowiedzialna za pilnowanie zawodnika - twierdzi pomocnik belgijskiej drużyny na łamach portalu dhnet.be.

Goreux przyznaje, że wicemistrzowie Belgii nie mogą koncentrować się tylko na Meliksonie. - Nie wolno nam zapomnieć o innych zawodnikach, bo to byłby wielki błąd. W Wiśle jest więcej klasowych piłkarzy. teraz już wiemy, czego spodziewać się po rywalu i co trzeba zrobić, by przejść Wisłę - zapewnia kapitan Standardu.

Belg przyznaje, że piłkarzom z Liege może być ciężko skoncentrować się na grze, bo ciągle przeżywają śmierć Guy'a Namurois'a, trenera przygotowania fizycznego. - Będziemy o nim myśleć wychodząc na boisko i z niego schodząc, ale przez 90 lub 120 minut musimy koncentrować się tylko na meczu - kończy Goreux.

Więcej o:
Komentarze (2)
Liga Europy. Kapitan Belgów: Maor Melikson zaskoczył świetną grą
Zaloguj się
  • sitall2

    0

    pie...nie o szopenia, wiedzieliście już przed pierwszym meczem tylko po prostu wam nie wyszło patałachy

  • senio5

    Oceniono 1 raz -1

    Zapraszamy Na Mecze na Zywo,Transmisje Sportowe Najlepsza Jakośc w Sieci www.sporttv.cba.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX