Sport.pl

Wisła Kraków. Kazimierz Moskal: Skład dobiorę pod kątem Zagłębia

- Będę zadowolony, jeśli z Zagłębiem zaprezentujemy taką koncentrację i zaangażowanie, jak w meczu ze Standardem Liege - podkreśla przed niedzielnym spotkaniem trener mistrzów Polski.
O godz. 14.30 Wisła zmierzy się w Lubinie z Zagłębiem. - Rywal jest dla nas pewną niewiadomą, bo w kadrze nastąpiło sporo zmian. Obserwowaliśmy go i wiemy, jak teraz gra - mówi Moskal na oficjalnej stronie klubu. - Skład dobiorę pod kątem przeciwnika. Mam już w głowie wyjściową jedenastkę.

Nie wiadomo, czy znajdą się w niej Maor Melikson, Cwetan Genkow i Łukasz Garguła, którzy po meczu ze Standardem Liege narzekali na drobne urazy. Cała trójka znalazła się jednak w kadrze na mecz z Zagłębiem. Nie ma w niej Patryka Małeckiego, który po tym, jak w czwartek został ściągnięty z boiska, nie podał ręki szkoleniowcowi. - Miał czas na przemyślenie swojego zachowania, ale nie stawił się dzisiaj na spotkanie z trenerem, w związku z czym sam wykluczył się z wyjazdu na mecz - tłumaczy Adrian Ochalik, rzecznik Wisły.

Z Zagłębiem zabraknie także Juniora Diaza i Tomasa Jirsaka, którzy będą pauzować za kartki oraz kontuzjowanych Rafała Boguskiego i Radosława Sobolewskiego.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Więcej o: