Paweł Brożek o transferze brata: To bzdura! Piotrek został w Trabzonsporze

W poniedziałek były napastnik Wisły Kraków przeniósł się z klubu z miasta nad Morzem Czarnym do Celticu Glasgow. Dwa dni później w polskich mediach pojawiła się informacja, że drużynę opuścił także jego brat bliźniak, który został wypożyczony na rundę do Samsunsporu.
- To bzdura! Piotrek został w Trabzonie - mówi Paweł Brożek na stronie Eurosportu. - Czytałem tę informację. Nie wiem, kto ją wymyślił. Brat jest świeżo po wyleczeniu kontuzji, niedawno skończył rehabilitację.

Piotr długo borykał się z urazem. W ciągu roku wystąpił tylko w siedmiu meczach ligi tureckiej. - Teraz będzie walczył o miejsce w jedenastce Trabzonsporu. Musi się tylko uzbroić w cierpliwość, bo drużynie ostatnio dobrze idzie, więc trener Senol Gunes pewnie nie będzie chciał dokonywać żadnych zmian. Jestem jednak przekonany, że prędzej czy później uda mu się wywalczyć przebić, bo to po prostu dobry piłkarz - przekonuje brat.

W Trabzonsporze oprócz Piotra Brożka grają także Arkadiusz Głowacki (przez 10 lat był piłkarzem Wisły) i Adrian Mierzejewski.