Wisła się chwali: 8 tys. karnetów sprzedanych

Liczba sprzedanych abonamentów na rundę wiosenną może być rekordowa - wierzą w klubie z Reymonta i uważają, że to zasługa pomysłu, by kibic mógł na zawsze zarezerwować sobie wybrane miejsce na stadionie.
Przed wiosenną po raz pierwszy każdy fan miał prawo wyboru krzesełka na trybunach stadionu im. Henryka Reymana. "Przedłużając karnet sympatycy rezerwują sobie na zawsze wybrane przez siebie miejsce. Karnet to również oszczędność czasu i pieniędzy. Ich właściciele unikną kolejek przy zakupie biletów na pojedyncze spotkania, otrzymają zniżki i pierwszeństwo zakupu biletów na mecze w Lidze Europejskiej oraz oszczędzą nawet 115 zł" - zapewnia biuro prasowe Wisły.

W skład karnetu na rundę wiosenną wchodzi sześć spotkań T-Mobile Ekstraklasy, m. in. z Legią Warszawa, Lechem Poznań Śląskiem Wrocław czy też derby Krakowa. Kibice obejrzy też ćwierćfinał Pucharu Polski (z Lechem).

Zakup abonamentu można połączyć z nabyciem wejściówki na mecz ze Standardem Liege w 1/16 finału Ligi Europy. Do 2 lutego bilety na to spotkanie mogą kupić tylko posiadacze karnetów Wiosna 2012.

Można je nabyć w Strefie Kibica (pon-pt 11-20), sob-nd 10-16. Karnety VIP są dostępne można nabyć siedzibie klubu (wejście do trybuny wschodniej od ul. Reymana, pokój nr 51).