Sport.pl

Paweł Brożek: Ostatnie formalności w Celtiku, we wtorek pierwszy trening

PRZEGLĄD PRASY. - Nie muszę mówić, jak bardzo brakowało mi regularnej gry - podkreśla w ?Przeglądzie Sportowym? Paweł Brożek, który został wypożyczony z tureckiego Trabzonsporu do szkockiego Celtiku Glasgow.
Byłemu piłkarzowi Wisły zależało na transferze, bo niecałe pół roku przed rozpoczęciem Euro 2012 nie może pozwolić sobie, by przesiadywać na ławce rezerwowych. W Turcji nie miał pewnego miejsce w składzie. - Liczę, że dostanę szansę w Celtiku. W poniedziałek załatwiam ostatnie formalności, między innymi oglądam mieszkania, a we wtorek mam nadzieję po raz pierwszy trenować z nowymi kolegami - zaznacza Brożek.

Zaprzecza, że kwota, za jaką Celtic będzie mógł go wykupić po pół roku, wynosi aż 2 mln funtów (tak donosiły szkockie media). Dodaje, że dopiero w poniedziałek miał po raz pierwszy spotkać się z trenerem Neilem Lennonem.

Chciałby grać z nr 23. - Ale przyznam, że nawet się jeszcze nie orientowałem, czy taki jest wolny - mówi Brożek. Niestety, nie jest. Z '23' gra szwedzki obrońca Mikael Lustig.

Więcej o: