Sport.pl

Wisła. Cezary Wilk: - Transfery? Najwyższy czas na pracę w tym samym gronie

PRZEGLĄD PRASY. - Mamy dość specyficzny, bo bardzo krótki okres przygotowawczy. Dlatego treningi też nie są takie, jak to bywało w poprzednich latach. Teraz wszyscy dochodzą do siebie po dość intensywnych zajęciach, a z każdym dniem świeżości powinno być więcej - opowiada pomocnik Wisły Kraków w ?Gazecie Krakowskiej?.
Wiślacy są po intensywnym zgrupowaniu w Hiszpanii, podczas którego stawiali na pracę nad wytrzymałością. Dużo czasu spędzali w siłowni. - Wcześniej, u trenera Roberta Maaskanta, pracy na siłowni nie było. Teraz jest, co powinno nam pomóc w dotrzymaniu kroku rywalom - uważa Wilk.

W czwartek wiślacy wylecą na kolejne zgrupowanie - do portugalskiego Faro. Najprawdopodobniej nie dołączy do nich żaden nowy piłkarz, bo klub transferów nie planuje. - Może zatem przyszedł najwyższy czas na pracę w tym samym gronie. Teraz wszyscy się już dobrze znamy, a rywalizacja o miejsce przecież jest. Mamy po dwóch piłkarzy na każdą pozycję. Trener Moskal powiedział wyraźnie, że najważniejsze, by wszyscy byli zdrowi - twierdzi Wilk.

Wzmocnili się za to rywale w walce o mistrzostwo. Do Śląska Wrocław dołączyli Patrik Mraz oraz Dalibor Stevanović, a Polonia Warszawa sprowadziła Avirama Baruchyana oraz Wladimera Dwaliszwiliego. - Oczywiście wiemy o tym, ale koncentrujemy się na sobie. Dla nas liczy się tylko Wisła i to co dzieje się w naszym zespole - uspokaja Wilk.

Więcej o:
Komentarze (4)
Wisła. Cezary Wilk: - Transfery? Najwyższy czas na pracę w tym samym gronie
Zaloguj się
 • mamdobrze

  Oceniono 9 razy 9

  Garguła w formie jest wystarczającym wzmocnieniem na rundę wiosenną dla Wisły. Najważniejsze żeby utrzymać skład na następny sezon. Apoel to dobry przykład, co potrafi zrobić zgrana ze sobą przez dwa, trzy lata drużyna

 • stux

  Oceniono 1 raz 1

  Obóz pod kątem meczów pucharowych był krótki(2 tyg.) ponieważ Moskal postawił na ligę(trening fizyczny) nie chce ryzykować udziału w eliminacjach LM. Ma rację liga jest najważniejsza, bo tylko udział w LM stwarza okazje by Wisła stała się silną europejską marką.

 • Gość: strag

  0

  wezmy pod uwage ze w polsce gra sie w lidze 32 mcze za tto w sezonie z pucharem polski okolo 50 a w angli gra sie w lide 38 meczy plus puchar ligi anieslkiej plus puchar angli oprucz tegop jeszcze niektorzy graja rep i w lm czyli tam taki rooney gra okolo 70 meczy w ezonie wiec ?? polskiej lidze muszcza miec z 5 meczy na ropedznie potem zagraja 5 meczy i sa zmeczenie potem po kolejnych 5 kolejkach maja przere

 • Gość: wicek

  Oceniono 4 razy -4

  śmiech na sali ... bardzo krótki okres przygotowawczy popatrz Wilku na zachód najmocniejsze ligi maja 2 tyg przerwy w Polsce jest to 2-2,5mies. miedzy rundami tj skandal na Wyspach Brytyjskich przerwy nie ma zadnej graja co 3 dni od sierpnia do maja ... typowe polskie narzekanie ...wstyd za cos chyba zarabiasz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX