Sport.pl

Robert Maaskant: W Ekstraklasie jest mało klubów, które spełniają moje ambicje

PRZEGLĄD PRASY. - Jestem zbyt młody, by siedzieć w domu i nic nie robić - opowiada ?Super Expressowi? Robert Maaskant. Holender szuka klubu, choć dalej nie może przeboleć, że zwolniono go z Wisły Kraków.
Trener Maaskant stracił pracę pod Wawelem po porażce w derbach z Cracovią. Potem dostał m.in. ofertę z VVV Venlo, jednego z najgorszych zespołów holenderskiej Eredivisie. Propozycję odrzucił. - Życzenie na 2012 rok? Jak najszybciej znaleźć pracę w klubie odpowiadającym moim ambicjom. Bo na pewno nie skorzystam z pierwszej lepszej oferty. Chcę pracować z zespołem, który o coś walczy - przekonuje Maaskant.

Dodaje, że nadal ma żal do działaczy Wisły, bo nie pozwolili mu dokończyć pracy. - W Krakowie bywałem i nadal będę bywał z moją żoną, bo spędziliśmy tu fantastyczne chwile, tu urodził się też nasz syn. I wciąż mamy do dyspozycji apartament, który wynajmowaliśmy. Ale to będą powroty prywatne, bo do polskiej piłki raczej nie wrócę. W Ekstraklasie jest bardzo mało klubów, które spełniałyby moje ambicje.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Więcej o:
Komentarze (2)
Robert Maaskant: W Ekstraklasie jest mało klubów, które spełniają moje ambicje
Zaloguj się
  • polskieeuro2012.blogspot.com

    Oceniono 1 raz 1

    Masz rację, Robert... ! Z daleka od polskiej ekstraklasy - tu prezesi sądzą, że na piłce to jeszcze zarobią :-)

  • Gość: mruk

    Oceniono 1 raz -1

    Polskie kluby też mają ambicję !!! znacznie przewyższające Twoje umiejętności .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX