Kowalczyk najlepsza, ale Radwańska depcze jej po piętach. Piłkarze baaardzo daleko

Justyna Kowalczyk wygrała plebiscyt ?Dziennika Polskiego? na najlepszego sportowca Małopolski. Druga była Agnieszka Radwańska, trzeci Kamil Stoch.
Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »

Biegaczka otrzymała 14861 głosów, tenisistka 13083, a skoczek 9315. - Wszystko zawdzięczam trenerowi Aleksandrowi Wieretelnemu. To, że z juniorki-amatorki potrafił zrobić zdobywczynię Pucharu Świata, medalistkę igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata - przyznała Kowalczyk w Dzienniku Polskim

Bardzo słabo wypadli piłkarze. Najlepszy z nich - Radosław Sobolewski, kapitan Wisły - zajął dopiero 18. lokatę.

SuperAsem uhonorowana została najstarsza żyjącą olimpijka - 90-letnia Helena Rakoczy (brązową medalistkę IO w 1956 roku w gimnastyce). Odkryciem roku został Mateusz Lisowski, zdobywca Pucharu Volkswagena Scirocco R-Cup w wyścigach samochodowych, a trenerem Bogdan Serwiński (szkoleniowiec Banku BPS Muszynianka Fakro).