Sport.pl

Cracovia. Rymowanka dla profesora Janusza Filipiaka od Leszka Mazana

- W imieniu kibiców dedykuję prezesowi Januszowi Filipiakowi taki wierszyk: ?Profesorze daj nam pożyć, żeby wyjąć, trzeba włożyć? - uśmiecha się dziennikarz, publicysta i kibic przedostatniej drużyny T-Mobile Ekstraklasy.
Tymi słowami Mazan chce nakłonić prezesa Cracovii do wyłożenia pieniędzy na transfery. - Priorytetem jest znalezienie skutecznego napastnika, bo w obronie zespół radzi sobie coraz lepiej. Życzę sobie, by w nowym roku o ostatnich kłopotach Cracovia mówiła tylko i wyłącznie w czasie przeszłym - podkreśla autor książek o Krakowie.

Jeśli drużyna Dariusza Pasieki będzie grała lepiej niż w poprzednich latach, to bez problemów powinna utrzymać się w lidze. O miejsce w tabeli nie będzie rywalizowała jednak z Wisłą, która zdaniem Mazana będzie walczyła o tytuł. - Życzę jej mistrzostwa oraz pięknej walki w derbowym meczu z Cracovią, który jednak zakończy się porażką drużyny Kazimierza Moskala - mówi Mazan. - W pozostałych spotkaniach drużyna z Reymonta będzie za to zdecydowanie lepsza od rywali. Trzymam kciuki, by latem pozyskała zawodników, grających dobrze nie tylko wtedy gdy im się chce, ale dających z siebie wszystko w każdym spotkaniu.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym mieście na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Więcej o:
Komentarze (1)
Cracovia. Rymowanka dla profesora Janusza Filipiaka od Leszka Mazana
Zaloguj się
  • Gość: Wielkie księstwo

    0

    Cracovia już od kilku sezonów balansuje na krawędzi a jak ktoś tak robi to i w końcu spadnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX