Fenomenalna końcówka Odense. Fulham odpada z Ligi Europy kosztem Wisły Kraków!

Londyńczycy zremisowali z Odense 2:2 i żegnają się z pucharami. Decydującą bramkę stracili w doliczonym czasie po golu Djiby'ego Falla.
Od początku spotkania gospodarze przejęli inicjatywę. Wicemistrz Danii próbował kontrować, ale jedyny napastnik Peter Utaka, ciągle łapany był na spalonym. Przewagę Fulham udokumentowało w 27. minucie. Gola po podaniu Bobby'ego Zamory zdobył Clint Dempsey.

Cztery minuty później goście popełnili błąd przy wyprowadzeniu piłki. Przejął ją Moussa Dembele prostopadłym podaniem wypuścił w uliczkę Kerima Freia, a ten nie miał problemów z podwyższeniem rezultatu. Po tej bramce na twarzy szkoleniowca gospodarzy Martina Jola pojawił się szeroki uśmiech. Mina zrzedła mu 20 minut po przerwie, gdy Hans Henrik Andreasen sprytnym strzałem z rzutu wolnego zdobył kontaktową bramkę. Do głosu doszli goście i w doliczonym czasie doprowadzili do wyrównania. Dośrodkowanie z prawej strony strzałem głową wykończył Djiby Fall. Chwilę później sędzia Alon Yefet zakończył spotkanie.

Fulham - Odense 2:2 (2:0)

Bramki: Dempsey (27.), Frei (31.) - Andreasen (64.), Fall (90.)

Fulham: Etheridge - Kelly, Hangeland, Baird, Hughe - Briggs, Gecov, Frei, Dempsey (72. Duff) - Zamora (89. Orlando Sa), Dembele.

Odense: Wessels - Ruud, Reginiussen Ż, Chris Sorensen, Mendy (86. Djemba-Djemba) - Hoegh, Andreasen, Kadrii, Gislason Ż - Utaka, Falk (79. Djiby Fall)