Wisła Kraków ogrywa lidera. Najciekawsze sytuacje z meczu ze Śląskiem [WIDEO]

Mistrzowie Polski przełamali się po czterech porażkach. Pokonali wrocławian (1:0) i po 15. kolejkach tracą do nich siedem punktów.
Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl »

Podopieczni Kazimierza Moskala od początku stwarzali groźne sytuacje. W pierwszej połowie Mariana Kelemena mogli pokonać Gervasio Nunez, Tomas Jirsak i Cwetan Genkow. Skuteczniejszy od kolegów był Rafał Boguski, który w 50. minucie wykorzystał rzut karny. Dla byłego reprezentanta Polski był to pierwszy gol w ekstraklasie od 14 miesięcy. Śląsk mógł wyrównać, ale świetnie spisywał się Sergiej Pareiko. Estończyk obronił m.in. strzały Waldemara Soboty i Cristiana Diaza. Dopisało mu też szczęście, gdy Argentyńczyk z kilku metrów nie trafił w bramkę.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Wiśle tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl »