Liga Europy. Kontuzja napastnika Twente Enschede

Emir Bajrami doznał urazu pleców w meczu z Heraclesem (1:1). Szwed opuścił boisko już w 27. minucie.
Więcej o rywalach Wisły w Lidze Europy na krakow.sport.pl »

Na razie nie wiadomo, jak długo będzie pauzował. To kolejny kontuzjowany zawodnik z podstawowego składu wicemistrzów Holandii. Szwed dołączył do Marca Janki, który przechodzi rehabilitację po urazie łydki.

Zespół prowadzony przez Co Adriaanse prowadził do ostatniej minuty. Remis trenerowi powinno zrekompensować częściowo pobicie rekordu holenderskiej ekstraklasy. Twente w 41 kolejnych spotkaniach strzelało przynajmniej jedną bramkę. Poprzedni najlepszy wynik należał do Ajaxu. Zespół z Amsterdamu ustanowił go w 1995 roku.

Jesteś kibicem i jesteś z Krakowa? Musisz zostać fanem Facebooka Kraków - Sport.pl »