Sport.pl

Robert Maaskant: Chciałbym objąć Feyenoord Rotterdam

Były trener Wisły w wywiadzie udzielonym telewizji RTV Rijnmond mówi o planach na przyszłość. Najchętniej objąłby Feyenoord Rotterdam.
Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl »

Maaskant powtarza, że nadal nie rozumie decyzji szefów krakowskiej drużyny: - Dalej uważam, że zwolnienie mnie było nieuzasadnione, szczególnie że Wisła cały czas walczy o mistrzostwo Polski.

Pracę w nowym klubie zamierza podjąć najwcześniej w styczniu. Holendrowi marzy się posada w Feyenoordzie Rotterdam. - To jeden z tych klubów, które chce się trenować. Wiem, że póki co działacze z Rotterdamu nie są zainteresowani zatrudnieniem nowego trenera, ale być może Ronald Koeman [obecny trener Feyenoordu - przyp. red.] niedługo przeniesie się do lepszego zespołu i zwolni posadę. Wtedy ja będę gotowy go zastąpić.

Maaskant nie wyklucza także podjęcia pracy w innym kraju, ale nie ukrywa, że najchętniej wróciłby do Holandii. Jednak pod uwagę bierze także pozostanie w Polsce. - Ale interesuje mnie tylko praca z najwyższej półki - kończy Maaskant, a holenderskie media dodają, że w grę wchodzą jedynie zespoły liczące się w walce o mistrzostwo.

Słusznie czy niesłusznie? Zastanawiamy się, dlaczego Wisła zwolniła Maaskanta na Facebooku Kraków - Sport.pl »


Więcej o: