Fulham - Wisła Kraków. Stefan Białas: Anglicy byli bardziej zdecydowani

- Najlepszym obrazem tego, jak wyglądał mecz jest sytuacja, po której padł czwarty gol dla Fulham. Sergiej Pareiko dobrze obronił, ale defensorzy Wisły stali i patrzyli na to, jak rywal dobija. Minutę później było odwrotnie. Kew Jaliens główkował, ale przy piłce pierwsi byli zawodnicy z Londynu - ocenia ekspert Canal+.
Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl »

Zdaniem byłego trenera Cracovii mistrzom Polski zabrakło zdecydowania. - Gracze Fulham byli bardziej ruchliwi w decydujących momentach. Wykorzystali też większość sytuacji, a mistrzowie Polski okazali się nieskuteczni - podkreśla.

Przegrana 1:4 spowodowała, że szanse Wisły na awans są tylko matematyczne. - Co krakowianie powinni zmienić, by w kolejnej edycji pucharów zaprezentować się lepiej? Przede wszystkim nie mogą grać tak, jak z Podbeskidziem Bielsko-Biała, bo inaczej w ogóle do nich nie awansują. Drużyna jest w dołku. Punkty w lidze nie zawsze zdobywa zasłużenie, ale ma na tyle silny skład, że na pewno powalczy o tytuł - uważa Białas. - Ważne jest także to, by w drużynie panowała jedność. Nie może być tak, że zawodnicy spierają się na zajęciach z trenerem Robertem Maaskantem [Michael Lamey został wyrzucony z wtorkowego treningu - przyp. red.]