Fulham - Wisła. Marko Jovanović: Remis to byłby dobry wynik

PRZEGLĄD PRASY. - By wygrać, musimy zagrać jeszcze lepiej niż w Krakowie - podkreśla Marko Jovanović, stoper Wisły, na łamach ?Gazety Krakowskiej?.
Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl »

Jeśli krakowianie przegrają w czwartek z Fulham w Londynie (godz. 21.05), to ich szanse wyjście z grupy K spadną do minimum. Pod Wawelem wygrali 1:0, ale teraz poprzeczka wisi wyżej.

- Doskonale wiemy, że jeśli przegramy z Fulham, to nasze szanse na wyjście z grupy mocno spadną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas bardzo ciężki mecz. Pokazaliśmy w Krakowie, że jesteśmy w stanie wygrać z tym rywalem. Wiemy jednak, że aby myśleć o sukcesie również w Londynie, musimy zagrać jeszcze lepiej. Żywię mocne przekonanie, że będzie nas na to stać. Jestem pełen nadziei, że będziemy w stanie wyjść z grupy - mówi Jovanović w "GK'.

Na pytanie, czy remis "wziąłby w ciemno", odpowiada: - To na pewno byłby dobry wynik dla nas, bo ciągle pozostalibyśmy w grze o wyjście z grupy.

Wisła Can-Pack, Comarch Cracovia, Bank BPS Muszynianka... Cały sport z Krakowa i okolic na Facebooku Kraków - Sport.pl »