Sport.pl

Liga Europy. Słońce i relaks u rywali Wisły Kraków

Fulham pozostaje jedynym klubem w Premier League bez zwycięstwa na koncie, a trener Martin Jol ogłasza angielskim dziennikarzom: - Życie jest piękne!
Więcej o rywalach Wisły w Lidze Europy na krakow.sport.pl »

W ekstraklasie londyńczycy utrzymują się tuż nad strefą spadkową z czterema remisami i dwoma porażkami na koncie. Lepiej idzie im w grupie K Ligi Europy (występuje w niej także Wisła Kraków). W pierwszej kolejce zremisowali z Twente 1:1, a w czwartek pokonali Odense 2:0.

W piątek trener Jol był w szampańskim nastroju. - Mamy słoneczną pogodę, atmosfera w Fulham jest niezła, ludzie w klubie zrelaksowani, a wczoraj odnieśliśmy zwycięstwo. Życie jest piękne - uśmiechał się Holender.

W niedzielę o pierwsze ligowe trzy punkty Fulham zagra w derbach zachodniego Londynu z Queens Park Rangers. - Na razie nie ma katastrofy. Mamy na koncie kilka remisów, a dwa lub trzy z tych spotkań powinniśmy wygrać. W ubiegłym tygodniu przeciwko West Bromwich Albion [0:0] mieliśmy 60 proc. posiadania piłki. Stworzyliśmy cztery czy pięć dogodnych okazji, ale nie potrafiliśmy zdobyć gola. To nasze największe zmartwienie - uważa Jol.

Więcej o: