Dwóch bardzo zadowolonych bramkarzy z Wisły [WIDEO]

Sergiej Pareiko miał udział miał udział w zwycięstwie Estonii ze Słowenią 2:1, a Filip Kurto w wygranej młodzieżowej reprezentacji Polski z Albanią 3:0.
Estończycy zrewanżowali się rywalom za porażkę w Tallinie niemal rok temu. Wciąż maja szanse, by zająć drugie miejsce w grupie C i zagrać w barażach o występ na Euro 2012. Słoweńcy (Andraż Kirm cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych) mogli powiększyć przewagę, ale po porażce nadal mają tyle samo punktów co trzecia Serbia i tylko punkt więcej od Estonii.

Pareiko puścił jedną bramkę. Zobacz czy mógł się zachować lepiej:

Kurto, trzeci bramkarz Wisły, i koledzy z reprezentacji udanie rozpoczęli eliminacje do młodzieżowych mistrzostw Europy. 3:0 pokonali Albanię, a wiślak grał przez 90 minut.

Żadnych powodów do radości nie miał za to Cwetan Genkow. Napastnik Wisły znów nie zdobył gola, a Biułgaria w Sofii uległa Anglii aż 0:3. Genkow na boisku spędził 62 minuty.

16 miesięcy na kolejny występ w kadrze czekał Patryk Małecki. Z Meksykiem (1:1) zagrał po przerwie, a zmienił byłego wiślaka - Jakuba Błaszczykowskiego (kolejny Paweł Brożek zdobył gola). Ósmego meczu w reprezentacji nie zaliczy do udanych.