Polsat Boxing Night. Czołówka polskich pięściarzy znów w Krakowie [WIDEO]

Groźne spojrzenia i prowokowanie rywali, ale i uściski dłoni. W czwartek pięściarze, którzy 2 kwietnia w Tauron Arenie Kraków wezmą udział w Polsat Boxing Night, zaprezentowali się kibicom.
Facebook? » | A może Twitter? »


Na scenie hali w Czyżynach pojawili się wszyscy polscy pięściarze, którzy będą walczyć w czasie kwietniowej gali. Najbardziej iskrzyło między Rafałem Jackiewiczem i Michałem Syrowatką. Kiedy walczyli w grudniu, wygrał Jackiewicz. Po pojedynku Syrowatka stwierdził, że mógł pokonać rywala w pierwszej rundzie, ale nie chciał tak szybko kończyć walki.

- Michał chciał dać ludziom igrzyska. I dał - przekornie mówi Jackiewicz. W czwartek obaj bokserzy groźnie popatrzyli sobie w oczy, ale potem podali sobie ręce.

Wydarzeniem gali będzie też powrót do Polski Mateusza Masternaka. Były mistrz Europy federacji EBU powalczy przed polską publicznością po czterech latach przerwy.

- W końcu, w końcu, w końcu! Ale za dłuższe czekanie lepsze śniadanie, więc będzie power. Będę karmił się energią polskiej publiczności - zapowiada Masternak. Jego przeciwnikiem będzie Amerykanin Eric Fields.

Oprócz tych pojedynków w Krakowie odbędą się jeszcze cztery walki. Daniem głównym będzie starcie Tomasza Adamka z Amerykaninem Erikiem Moliną. - Ciężko trenowałem w Łomnicy. Bazuję na szybkości i nikt mnie nie oszuka. Chcę iść z nim na wymianę - podkreśla Polak.