ME w piłce ręcznej. Karol Bielecki: Musimy grać z dużo większym zaangażowaniem

Po przegranej z Norwegią polscy piłkarze ręczni obiecują poprawę. - Postaramy się, żeby w następnych meczach nasza gra lepiej funkcjonowała - mówi Przemysław Krajewski, skrzydłowy kadry.
Facebook? » | A może Twitter? »


29-letni zawodnik po meczu wyglądał na wyraźnie przybitego. - Trzeba godnie przyjąć tę porażkę, wyciągnąć z niej jak najwięcej wniosków i wyrzucić z głowy. Każdej drużynie w turnieju przytrafia się słabszy mecz, miejmy nadzieję, że jest już za nami i następne będą tylko lepsze - zaznacza.

Skrzydłowy uważa, że rywale niczym nie zaskoczyli biało-czerwonych. - Bardzo mocno przygotowywaliśmy się do tego spotkania. Wiedzieliśmy, że świetnie grają w obronie. To było widać, ciężko było nam się przebić. Nie wykorzystaliśmy też kilku sytuacji. Postaramy się, żeby w następnych meczach nasza gra funkcjonowała lepiej - mówi.

Lepszej gry oczekuje też Karol Bielecki, który w dniu meczu z Norwegią obchodził urodziny. Uczcił je zdobyciem 10 bramek. - Mam nadzieję, że podniesiemy się po tej porażce i będziemy grali z dużo większym zaangażowaniem - podkreśla rozgrywający.