Sport.pl

Michał Kubiak o meczu w Teheranie: "Trzy razy głośniej niż w najgłośniejszej dyskotece"

Reprezentacja Polski w piątek i sobotę w Tauron Arenie Kraków podejmie Stany Zjednoczone. Do kraju wrócił po trzytygodniowym tournée od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję do Iranu.
W Teheranie Polacy sprawili małą niespodziankę i wygrali w drugim meczu 3:1. To zwycięstwo sprawiło, że do awansu potrzebują raz pokonać USA lub np. dwóch porażek 2:3. Zapewniają jednak, że chcą dwa razy wygrać z rywalami i do turnieju finałowego w Brazylii awansować z pierwszego miejsca.

Polacy wspominają jeszcze wygraną w Teheranie w obecności 12 tysięcy widzów, dźwięku trąb i bardzo głośnym dopingu Irańczyków. - Tego nie da się opisać. To trzeba usłyszeć i przeżyć. Takiego huku jak w hali w Iranie nie ma gdzie indziej w świecie. Nie wiem, czy chodzi pan na dyskoteki, jak byłem młodszy, to bywałem. Niech pan sobie wyobrazi najgłośniejszą dyskotekę, na której pan był i pomnoży razy trzy - opowiada Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski.Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka treningowa lw22 Zdjęcie Nike Performance Koszulka treningowa white/black/volt (645972) Zdjęcie Puma Golf Koszulka treningowa strong bluegreen (568998)
Adidas Legia Warszawa koszu... Nike Performance Koszulka t... Puma Golf Koszulka treningo...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (2)
Michał Kubiak o meczu w Teheranie: "Trzy razy głośniej niż w najgłośniejszej dyskotece"
Zaloguj się
 • jarek.jam

  Oceniono 17 razy 15

  Kubiak w tym sezonie , idealnie gra,
  oba tak w PS!!

 • stedbro

  Oceniono 6 razy 4

  Michał Kubiak powinien być kapitanem tej drużyny na stałe, nawet jak wróci Karol Kłos.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX