W majowy weekend idź na piłkarzy ręcznych [KONKURS]

Brązowi medaliści mistrzostw świata przetestują Tauron Arenę Kraków, która na początku stycznia 2016 będzie gościć mistrzostwa Europy.
1 i 2 maja Polacy zmierzą się z Rumunią i Egiptem (3 maja w katowickim Spodku z Brazylią). - Cieszymy się, że zagramy w tak pięknej i dużej hali. Wierzę, że po sukcesie w Katarze kibice wypełnią ją, a my odwdzięczymy się dobrą grą - podkreśla Piotr Masłowski, rozgrywający reprezentacji Polski. - Egipt i Brazylia pokazały, że potrafią grać podczas mistrzostw świata. Prezentują inną piłkę ręczną niż w Europie. Rumuni mają przyjechać w najsilniejszym składzie. Mogę zapewnić kibiców, że jak zwykle dojdzie do dreszczowca.

Gazeta Wyborcza - Kraków i krakow.sport.pl mają do rozdania SIEDEM podwójnych zaproszeń na 1 maja (na dwa mecze: Egipt - Brazylia, godz. 17.30 i Polska - Rumunia, godz. 20) i SIEDEM na 2 maja (Rumunia - Brazylia, godz. 17.30 i Polska - Egipt, godz. 20).

Co trzeba zrobić, by wygrać?

* Odpowiedzieć na pytanie: Ile w sumie tytułów mistrza Polski w piłce ręcznej siedmioosobowej zdobyły drużyny z Krakowa (męskie i damskie). Odpowiedzi wysyłamy na adres:

dosportu@krakow.agora.pl

*Należy też podać adres do wysyłki biletów (osoby z Krakowa odbierają bilety w redakcji - ul. Cystersów 9 do czwartku do godz. 15);

* z jednego adresu mailowego można wysłać tylko jedną odpowiedź;

* wygrywa co trzecia osobaOrganizatorzy przygotowali także bardzo atrakcyjne ceny biletów dla zorganizowanych grup uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. 12 uczniów plus 2 opiekunów za wejście na dwa mecze jednego dnia płaci tylko 84 zł (każdy kolejny uczeń dopłaca 6 zł). Zamówienia należy wysyłać na adres: zamówienia@ebilet.pl

Więcej o: